به سبد خرید افزوده شد
ادامه خرید

سوله سازی

صفر تا صد اجرا سوله در هامون عایق

سوله سازی خود را به هامون عایق بسپارید. اگر به دنبال ساخت سوله برای مصارف صنعتی، ورزشی و خدماتی هستید، مجموعه هامون عایق با ارائه مشاوره و اجرای ساخت سوله از دریافت مجوز تا تحویل سوله در کنار شماست.

 

هزینه ساخت سوله
سوله سازی

مراحل ساخت سوله

تماس با هامون عایق
تماس با هامون عایق
عقد قرارداد همکاری
عقد قرارداد همکاری
دریافت مجوزهای قانونی برای زمین سوله
دریافت مجوزهای قانونی برای زمین سوله
خاک‌برداری و آماده‌سازی
خاک‌برداری و آماده‌سازی
اجرای فونداسیون
اجرای فونداسیون
تکمیل سوله
تکمیل سوله
تجهیز اولیه سوله و تحویل به کارفرما
تجهیز اولیه سوله و تحویل به کارفرما
مراحل ساخت سوله

سوله سازی به سبک هامون عایق

اگر به دنبال یک شرکت سوله سازی معتبر هستید، هامون عایق می‌تواند بهترین خدمات را با قیمتی عالی ارائه کند. برای شروع همکاری کافی است، ابتدا فرم درخواست همکاری را پر کرده و مشخصات کوتاهی از پروژه خود را ارائه کنید. پس از ارسال فرم، همکاران ما برای ادامه فرآیند با شما تماس خواهند گرفت. مشتاق شروع پروژه سوله‌سازی شما هستیم.


پروژه های اجرا شده

سوله سازی با هامون عایق

سوله یکی از پرکاربردترین سازه‌های ساختمانی است. بسیاری از اشخاص حقیقی و حقوقی با هدف استفاده مناسب از فضا اقدام به ساخت سوله می‌کنند. سوله‌ها کاربردهای متنوعی دارند؛ از ایجاد یک فضای ورزشی امن تا محلی برای انبارداری محصولات متنوع و حتی مصارف صنعتی نظیر سوله‌ مرغداری.

شرکت هامون عایق مفتخر است به عنوان یکی از پیشروترین شرکت‌های فعال در زمینه سوله‌سازی و تجهیز سوله از گذشته تا کنون پروژه‌های متنوعی را تعریف کرده و به سرانجام رسانده است. ارائه مشاوره تخصصی، برنامه‌ریزی دقیق، تعهد به زمان‌بندی پروژه و اجرا سوله سازی با کم‌ترین هزینه از جمله مزایای همکاری با هامون عایق است.

مراحل ساخت سوله در هامون عایق

اگر به دنبال یک شرکت معتبر سوله سازی هستید، بد نیست با فرآیند کاری هامون عایق در ساخت سوله آشنا شوید. آشنایی با این فرآیند به شما کمک می‌کند که یک شریک خوب برای ساخت سوله انتخاب کنید.

  • ارائه مشاوره تخصصی پیش از شروع همکاری

هدف ما تنها ساخت سوله نیست! ما می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که سازه سوله بهترین انتخاب برای کسب‌وکار و اهداف شماست. به همین منظور پیش از شروع پروژه درباره اهداف سوله با شما گفت و گو کرده و مشاوره تخصصی به شما ارائه می‌شود. در این مشاوره تخصصی شما از چندین سال سابقه کارشناسان ما به صورت رایگان بهره خواهید برد.

  • عقد قرارداد و انجام مراحل قانونی؛ سنگ بنای ساخت سوله

برای ساخت سوله متناسب با هدف شما نیاز است که مجوزهای قانونی از سازمان‌های ذی‌ربط اخذ شود. پس از عقد قرارداد همکاری تمامی مجوزهای لازم از سمت هامون عایق پیگیری شده و پس از دریافت این مجوزها آماده ساخت سوله خواهیم بود. تجربه ما در همکاری با سازمان‌ها و اشخاص مختلف در سال‌های اخیر کمک می‌کند که مراحل دریافت مجوز در مدت زمانی کوتاه انجام شود.

  • خاک‌برداری و اجرای فونداسیون؛ سنگ بنای سوله

پس از بررسی زمین و کسب مجوز ساخت سوله، نوبت به مرحله مهم و سنگ بنای سوله سازی یعنی خاک برداری و اجرای فونداسیون می‌رسد. در این مرحله با تجهیزات و دستگاه‌های پیشرفته مراحل خاک برداری زیر نظر مهندسین مجرب انجام شده و پس از آن وارد مرحله فونداسیون می‌شویم. با توجه به حساسیت این مرحله در تمامی گام‌های اجرایی مهندسین و تکنسین های سوله سازی هامون عایق بر پروژه نظارت خواهند کرد.

  • نصب سوله؛ بهترین انتخاب با توجه به هدف سوله شما

پس از آماده‌سازی اولیه نوبت به طراحی و نصب سوله می‌رسد. در طراحی سوله باید به ابعاد زمین، ارتفاع تاج و انواع متریال مصرفی توجه کرد. پس از انجام طراحی و آماده‌سازی سوله، نوبت به نصب سازه در محل می‌شود. در مرحله طراحی سابقه و تخصص ما می‌تواند بهترین سوله را به شما به ارمغان بیاورد.

  • سوله با تجهیزات اولیه

پس از نصب سازه سوله، نوبت به تجهیز اولیه است. در این تجهیز در، پنجره، سیستم سرمایش، گرمایش و همچین کف سازی بنا به قرارداد و درخواست کارفرما در محل نصب شده و سوله به صورت کامل تحویل می‌گردد.

  • انواع تجهیزات؛ ساخت سوله تمام نشده است!

هامون عایق تنها در ساخت سوله کنار شما نیست! پس از تحویل سوله می‌توانید برای تهیه انواع مصالح و تجهیزات نظیر توری، پشم شیشه، پشم سنگ، رابیتس و غیره روی همکاری هامون عایق حساب کنید. ما از صفر تا صد در کنار شما هستم.

ساخت سوله با هامون عایق؛ منتظر تماس شما هستم

در تمامی مراحل ساخت سوله گزارش پیشرفت کار به شما ارائه شده و تمام تلاش ما بر این است که همکاری موثری را با شما داشته باشم. هدف ما از همکاری، ایجاد یک رابطه طولانی‌مدت تجاری است که بتواند منافع هر دو طرف را تامین کند. اگر به دنبال یک شرکت مناسب ساخت سوله هستید، کافی است همین حالا با ما تماس گرفته یا فرم قرارگرفته در همین صفحه را تکمیل کنید. مشتاق شروع همکاری با شما هستیم.

سوالات متداول

چطور می‌توانم پروژه سوله سازی خودم را به هامون عایق بسپارم؟

برای شروع کافی است یک فرم ساده شامل اطلاعاتی کوتاه از پروژه خودتان را پر کرده و در همین صفحه برای ما ارسال کنید. پس از بررسی اولیه همکاران ما جهت ادامه مراحل با شما تماس می‌گیرند.

قیمت سوله سازی در هامون هایق چقدر است؟

با توجه به هدف پروژه، ابعاد زمین، مصالح مورد استفاده و زمان پروژه قیمت انجام پروژه سوله‌سازی متغییر است. برای دریافت حدودی قیمت لازم است ابتدا اطلاعاتی از پروژه شما داشته باشیم.

درباره سوله سازی بیشتر بخوانید

وبلاگ هامون عایق